אני קנדידה

שלום, זו אני קנדידה פטריה מסוג שמר

אני פטריה ממש לא נחמדה. אני קנדידה ! כפטרייה במצב "רדום" מתגוררת בגופכם מיום הולדתכם וממתינה בסבלנות, רק תנו לי הזדמנות אחת קטנטנה ואני מופיעה במלוא תפארתי. סיבה או עזרה קטנה מכם או מהסביבה הקרובה פיזית אליכם – ואני מתפרעת ומתחילה להתפשט. אני אתפרץ ואצור זיהום בגוף שלכם. אולי במעיים, אולי בעור או בציפורניים, בנרתיק או בחלל הפה והוושת. אני כבר אמצא היכן הכי טוב לי. אני אצור רעלנים, אציק, אגרד,אנפח לכם את הבטן ואעשה בכם שמות. ואני פוגעת באיכות החיים שלכם.

קנדידה זו אני.
אני אוהבת הרבה דברים : רק תנו לי הרבה אנטיביוטיקה, גם סטרואידים, עוד ועוד סוכר ועדיף שמקורו יהיה מפחמימה פשוטה שזה בעצם קמח לבן.

אני קנדידה
אני קנדידה

תנו  לי שמרים, מוצרי חלב מכל הסוגים, מזון מעובד במיוחד המזון התעשייתי עם כל מיני תוספים לא בריאים,  – תסמכו עלי אני כבר אצור לכם כזה זיהום שגם יפגע לכם אפילו בהרגשה הנפשית היום יומית. לא רק בבריאותכם. אני קנדידה שידועה כפטרייה זיהומית בכל חלקי גוף האדם, בעלת מעל 20 סוגים.

לא רק זה, גם חוסר היגיינה כמו אלו שנמצאים הרבה באיזור בריכות מים ציבוריות, ומקומות לחים כגון שירותים וכיורים לא נקיים. רק תגעו בהם עם רגליים או ידיים חשופות – ואני מצטרפת אליכם לעור ולגוף בשמחה. אפילו באיזור הפה והלשון אני אוהבת להתגורר ולשגשג. אני מגיעה לשם ישירות מהמעיים והקיבה. ולנשים שביניכן, אני אותה פטריה בנרתיק שמטרידה אותכן בלי סוף. ואם כבר הזכרנו אז לידיעתכן – רוב הנשים יחוו את פטרת הנרתיק בווגינה – כ 75% מכן. ולא תמיד אני מתפרצת בגלל הגיינה או חוסר הגיינה. לרוב זה בגלל אנטיביוטיקה, שינויים הורמונליים ואף גיל מבוגר. הפטריה מציקה ומגרדת, אני פטרייה שמר שגם יוצרת ריח לא נעים בוואגינה. מטיילת לי בכל הגוף שלכם, משאירה זיהום וממשיכה לאיזור אחר.

אם תבצעו בדיקה לא מקצועית למצוא אותי – אני עלולה להצליח להסתתר. בבדיקת מעבדה אני תמיד נחשפת. אפשר גם לאתר אותי בבדיקות דם שונות. גם אם אני ממש אתאמץ להתחבא ולהסתתר – בדיקות מקצועיות  יאתרו אותי.

אני לא אוהבת תזונה נכונה, לא אוהבת הימנעות ממאכלי חלב, או הימנעות משמרים, בצקים למינהם ומאפי בצק לבן. אני כן רוצה הרבה סוכר, סוכר במחזור הדם כי הוא ממש חלק נכבד מהמזון שאני אוהבת.

פרוביוטיקה לא עושה לי טוב. אישית אני מעדיפה אנטיביוטיקה שמעירה אותי לחיים. כבד שלא מתפקד טוב – דווקא טוב לי. שהכבד לא ייסנן רעלנים החוצה – אני אפרח לי יותר. חומציות נמוכה בקיבה שלכם זה ממש מתנה עבורי.

בזמן של הריון ובתנאים מסייימים אני כפטריה שוכנת בנרתיק האשה וסביבתה. כל הגורמים לקנדידה כגון מערכת חיסונית חלשה ורמות סוכר גבוהות בדם האשה, שימוש בתרופות אנטיביוטיקה. אני מציקה וגורמת לגרד.

אם רק תחשבו ותעיזו לדלג על טיפול מקיף ושלם הכולל תרופות ומשחות, תזונה לקנדידה והימנעות ממאכלים מסויימים – אני אשאר איתכם לעד. אני לא רוצה ללכת – באתי כדי להתפתח ולגרום זיהומים בכל איזורי הגוף. זה התפקיד שלי – לכך נועדתי. ואם תזלזלו בטיפול – אני אנצח. תצטרכו להתאמץ כדי למגר אותי. לא פשוט כל כך לסלק אותי. וכשתסטו מהדרך – אני עלולה לחזור בקול תרועה גדולה.

שלכם, קנדידה.